Masaże lecznicze i terapia trzewi w Warszawie

Masaż klasyczny, czyli leczniczy

Masaż klasyczny ma na celu mocne przekrwienie i rozluźnienie masowanego obszaru, wyciszenie układu nerwowego, rozładowanie napięć spowodowanych, np. charakterystyką Twojej pracy czy aktywności. 

CO ZYSKUJESZ

Masaż klasyczny ma na celu mocne przekrwienie i rozluźnienie masowanego obszaru.

CZAS ZABIEGU:

1 - 1,5 h

KOSZT:

od 180 zł

Zabieg skupia się na leczeniu bólu pochodzącego głównie z narządu ruchu, jak i układu nerwowego. Masaż leczniczy zawsze będzie dopasowany do twojego problemu, byśmy mogli osiągnąć założony efekt. W zależności od potrzeb może być to między innymi masaż leczniczy kręgosłupa czy karku.

Komplementarna terapia trzewi

Terapia składa się z masażu brzucha, który polega na uciskaniu w konkretnej kolejności narządów wewnętrznych w celu ich rozluźnienia i usprawnienia ich pracy. Terapię uzupełniają również inne techniki np. stawianie baniek chińskich na okolicę brzucha lub masaż Gua Sha. Masaż może pomóc na dolegliwości związane z układem pokarmowym oraz wydalniczym.

Komplementarna terapia trzewi jest to metoda terapii bazująca na Medycynie Chińskiej, m.in. prawie pięciu elementów. 

CZAS ZABIEGU:

1,5 h

KOSZT:

230 zł

Terapia trzewi pomaga w przypadku

Jak przygotować się na masaż i terapię trzewi?

Dla wszystkich rodzajów masażu obowiązują następujące zasady:

Jeśli wybierasz się na terapię trzewi, obowiązują dodatkowe zasady:

Jak zapisać się na masaż lub terapię trzewi w Warszawie?

Zapraszamy na masaż relaksacyjny i leczniczy oraz terapię trzewi do Warszawy (Bielany). Gabinet masażu znajduje się w pobliżu metra Warszawa Młociny. Tym obszarem Centrum Zdrowia zajmuje się Czarek

Najłatwiej zapisać się i wybrać termin bezpośrednio na platformie Booksy – tutaj. Wybierz masaż klasyczny, bańki lub terapię trzewi w zależności od swoich potrzeb. Zwróć uwagę na czas trwania masażu – może być to godzina lub nawet półtorej godziny. 

Umów się już dziś