DARIA RYBICKA

DIETETYK i DIET COACH

Kim jestem?

Jestem Daria Rybicka, jestem dietetykiem (po 5-letnich studiach dziennych) i certyfikowanym diet coachem. Od 10 lat pracuję z Pacjentami.

Wcześniej przez prawie 8 lat pracowałam w korporacji, więc wiem, jak to jest pracować na etacie. Jako mama dwóch aktywnych chłopców rozumiem także, jak to jest godzić różne role. W to wszystko chcemy przecież wpleść jeszcze zdrowe odżywianie. Gotuję dla siebie i mojej rodziny, więc mam doświadczenie w szybkim i łatwym gotowaniu.

Prowadzę blog Dietoporady – dariarybicka.pl.

W czym mogę Ci pomóc jako dietetyk i diet coach?

Uwierz – wszystko da się ułożyć. Pomogę Ci w tym. Uczę zdrowego podejścia do odżywiania – bez restrykcji i liczenia kilokalorii. Krok po kroku, pracując wraz z Tobą, pomogę Ci wdrożyć zdrowe nawyki do codziennego życia.

Pomogłam już tysiącom osób. Daję wsparcie w odchudzaniu i zmianie nawyków żywieniowych. Często też wspieram swoich Pacjentów w powrocie do zdrowia.

Mam holistyczne podejście do pracy z Pacjentem. Patrzymy nie tylko na to, co jesz, ile i jak, ale także na Twój styl życia, sen, zarządzanie stresem i aktywność fizyczną. Pracuję przede wszystkim z osobami chorymi. Zbieram „dane”, analizuję badania, „łączę kropki” dotąd, aż znajdziemy PRZYCZYNĘ pogorszonego samopoczucia. Ciało jest bardzo mądre. Gdy zaczynamy być w gorszej formie czy nawet chorujemy – jest to informacja od naszego ciała: „Hej, zatrzymaj się, nie daję rady”. Warto wtedy zwolnić i przyjrzeć się swojemu życiu.

Wykonuję pracę dietetyka, ponieważ sama byłam w tym miejscu. Byłam i jestem chora (niektórych chorób nie możemy się „pozbyć”, ale możemy być w remisji), dlatego wiem, jak jest w tym miejscu. Wiem też jednak, że można z tego miejsca wyjść. Możemy zrobić to razem. Pokażę Ci, jak zrobić to mądrze, bezpiecznie, bez presji i w swoim tempie.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz mojego wsparcia i indywidualnego podejścia, umów się na rozmowę tutaj (spotkanie stacjonarne Warszawa Bielany lub rozmowa wideo online).

SPRAWDŹ OPINIE MOICH KLIENTÓW: https://www.znanylekarz.pl/daria-rybicka/dietetyk/warszawa