Szkolenia dla firm z zakresu dietetyki i żywienia

Ciekawy benefit dla pracowników

Dotychczasowe współprace

Współpraca

Możliwy model pracy

Przykładowe tematy szkoleń dla pracowników

Prowadząca

DARIA RYBICKA

DIETETYK i DIET COACH

Jestem dietetykiem i diet coachem z wieloletnim doświadczeniem pracy z Klientami w obszarze dbania o zdrowie. Przez 7 lat pracowałam w korporacji, przez blisko 5 lat zarządzając zespołami liczącymi od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, więc bardzo dobrze znam realia pracy w biznesie. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram innych w drodze do zdrowego życia.

Opinie Klientów indywidualnych

Pani Daria to bardzo kompetentna i rzeczowa osoba, wszystko wyjaśnia i chce zrozumieć problemy pacjenta. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Polecam bardzo Panią Doktor

PAULA

Daria jest super i na luzie. Prowadzi mnie od pol roku i efekty są rewelacyjne. Odkryła problemy z tarczyca a także insulinoopornośc. Dzięki niej wróciłam do Tanca!

MONIKA

Konkretna, wnikliwa, z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przy tym bardzo miła i wyrozumiała. Zadawane pytania były tak precyzyjnie trafiające w moje objawy i dolegliwości, ze nie mogłam wyjść z podziwu. Mamy plan na dalsze działanie. Dziękuję za zaangażowanie i życzliwość

MARTA

Pierwsza wizyta super jak bym była u znajomej na kawie , na luzie , konkretnie na temat, zalecenia badań i kontynuacja leczenia.

ANIA

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Darii. Przede wszystkim cenie ją za jej wiedzę i podejście do pacjenta. Daria zanim zaproponuje plan działania, zleca badania by podejść do tematu holistycznie. Leczy przyczynę, a nie tylko skutek. Bardzo polecam!

DANUSIA

Pani Daria to prawdziwy fachowiec.Po pierwszej wizycie z optymizmem patrzę w przyszłość.Dzieki Pani Darii wiem,że każdy może osiągnąć swój cel.

AGNIESZKA

Jest bardzo dobrze, bo skutecznie! Pani Magister posiada długofalowy plan działania, co skutkuje tym, że nabiera się zdrowych nawyków, co w przyszłości pozwoli uniknąć efektu jojo.

DAMIAN

Pani Daria podczas wizyty bardzo merytorycznie i z konkretnym wskazówkami wyjaśnia wszystkie kroki w diecie. Sugeruje rozwiązania i na bieżąco proponuje możliwości.

MONIKA

Bardzo polecam. Mega kompetentny dietetyk z dużą wiedzą i wielką empatią do pacjenta. Nie tylko pomaga zadbać o sylwetkę, ale tez dogłębnie szuka przyczyny problemu Miejsce szkolenia idealne - blisko stacji metra. No i pyszna kawka w miłym towarzystwie w czasie przerw. Przyjemne z pożytecznym 🙂 Polecam Mistrza

SYLWIA

    Skontaktuj się w sprawie szkoleń

    Pracodawco, zainwestuj w ciekawe szkolenia dla pracowników. Pracowniku, podsuń pomysł pracodawcy 😉