daria i jarek rybiccy dla zdrowia

O nas

Jesteśmy małżeństwem. Kilka lat temu zaczęliśmy zmieniać swoje życie. Odeszliśmy z korporacji i dziś wspieramy innych w drodze do zdrowia, dobrego samopoczucia, sprawnego ciała i pełnego radości oraz spokoju życia. Działamy w Warszawie oraz online. 

Z miłością, pasją i dużym zaangażowaniem chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce dla swoich Pacjentów. Takie, w którym Ty poczujesz się po prostu dobrze. 

Chcemy dzielić się doświadczeniem, wiedzą, ale też dobrą energią. 

Tworzymy miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Chcemy pomagać, uzdrawiać i wspierać w powrocie do zdrowia poprzez opiekę dietetyka i masaże. Masować, relaksować i upiększać dzięki masażom twarzy. Ściągać napięcie z ciała, pracować z brzuchem przy problemach z przewodem pokarmowym, relaksować, rozluźniać i uzdrawiać ciało podczas masaży u fizjoterapeuty.

Zaufało nam już tysiące osób. Tempo, w jakim rozwija się nasze miejsce, jest dla nas wielką radością. Żeby iść dalej i pomagać Wam jeszcze lepiej, zaprosiliśmy do tworzenia naszego Centrum Zdrowia doświadczonych i ambitnych specjalistów

Ładne wnętrze i przyjemna aura są „wisienką na torcie”, ale to również jest istotne. Wszyscy lubimy, kiedy ktoś o nas holistycznie zadba. Dlatego kwiaty, aromaterapia i relaksująca muzyka będą towarzyszyły Ci w trakcie naszych spotkań. 

Może dzisiaj masz ochotę na relaksacyjną muzykę, a może wolisz pobyć w ciszy, której na co dzień Ci brakuje?

Może masz ochotę na olejek o zapachu rozmarynu, który przypomni Ci wakacje? Co powiesz na woń luksusowej róży? A może dziś jednak bez żadnego zapachu, bo każdy bodziec Cię drażni?

Może masz dziś ochotę na aromatyczną herbatę albo oczyszczające ziółka? Może Twoje potrzeby zaspokoi po prostu woda, bo zapomniałaś o niej w ciągu dnia?

 

Chodź, zadbamy o Ciebie, tak jak tego potrzebujesz.Z troską

Daria i Jarek 

Nasz ZesPół

Daria

Daria Rybicka to dietetyk i diet coach z ponad 10-letnim doświadczeniem. Konsultacji i porad dietetycznych udziela w gabinecie w Warszawie koło Metra Młociny, a także przez Internet. 

Jarek

Jarosław Rybicki jest terapeutą twarzy. W Centrum Zdrowia zajmuje się odmładzającym masażem Kobido. Prowadzi także kursy masażu twarzy. 

czarek

Cezary Gumowski pracuje jako masażysta i fizjoterapeuta. Dba o zdrowie i dobre samopoczucie Pacjentów poprzez masaż klasyczny, terapię trzewi oraz bańki chińskie

Leszek

Leszek Wronka to z wykształcenia dietetyk – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jest aktualnie wykładowcą. Wykonuje japoński masaż twarzy Kobido.