Jarek RYBICKI

Masażysta KOBIDO, TERAPEUTA TWARZY

Jak zostałem terapeutą twarzy?

Nazywam się Jarosław Rybicki. Jestem terapeutą twarzy. Historia mojej obecności w świecie masażu twarzy jest naprawdę ciekawa. Terapia twarzy to moja nowa zawodowa droga, którą kroczę od kwietnia 2021. Krótko? W tym czasie wykonałem blisko 1200 zabiegów ☺ więc naprawdę dużo.

Zanim rozpocząłem przygodę z masażem twarzy Kobido, byłem prawnikiem pracującym w instytucjach bankowych oraz kancelarii adwokackiej. W pewnym momencie poczułem, że potrzebuję zmiany w swoim życiu zawodowym. Długo zastanawiałem się, w jakim kierunku podążać. W wyborze mojej nowej drogi zawodowej najważniejsze było, aby praca, którą będę wykonywał, sprawiała, że inni ludzie będą mogli otrzymać coś dobrego, wartościowego, żeby poczuli się „zaopiekowani”, żeby móc pracować również z energią. I wtedy za namową najbliższych mi osób, zapisałem się na kurs masażu twarzy Kobido Up, podczas którego (dosłownie po kilkunastu minutach) poczułem, że jest to droga, którą chcę podążać.

Co jest ważne w mojej pracy?

Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ czuję, że to jest moje „paliwo” do życia. W swojej pracy ogromny nacisk kładę na wsłuchiwanie się w potrzeby moich klientów. Po zabiegach twarze moich klientów wyglądają pięknie. Zmiany, których dokonujemy podczas zabiegów, są wręcz spektakularne. Dodatkowo klienci po zabiegu czują się uwolnieni od stresu i odprężeni. Podczas zabiegu jestem tu i teraz, czyli daję z siebie sto procent koncentracji na potrzebach klienta.

Bardzo dużo praktykuję i podnoszę swoje kompetencje. Ogromna ilość wykonanych zabiegów pozwoliła mi w wypracowaniu własnego rytmu pracy i sposobu wykonywania masażu. Rutyna to słowo, którego nie ma w moim słowniku. Każdy zabieg jest inny, wyjątkowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonywane przeze mnie zabiegi pozytywnie wpływają na jakość skóry twarzy, spłycenie zmarszczek, opóźnianie procesów starzenia oraz lepsze samopoczucie klientów i poprawę jakości życia. Więcej o efektach masaży możesz poczytać we wpisie: Masaż Kobido – efekty i porady.

Zapraszam do zapisania się poprzez portal Booksy – umów się tutaj.

Jestem też nauczycielem, uczę innych masażu twarzy. Prowadzę kursy masażu twarzy, uczę od podstaw zarówno specjalistów jak i osoby początkujące OPINIE Co je wyróżnia? Małe grupy (4 osobowe), dzięki czemu mogę dać dużą uwagę każdemu z uczestników. Superwizja po zakończeniu kursu, czyli indywidualne spotkanie ze mną, Ty masujesz Klienta, a ja mogę coś podpowiedzieć, skorygować błędy i dać wskazówki.

Nie wiesz, czym jest masaż kobido?