Leszek Wronka

Masażysta Kobido

Nazywam się Leszek Wronka. Jestem terapeutą twarzy
 
W pracy dbam o właściwą komunikację. Jestem w pełni skupiony na konkretnej osobie i jej potrzebach. Każdy z nas ma swoją historię i własne oczekiwania. Indywidualizacja jest tu niezmiernie wskazana. 
 
Masaż twarzy, który wykonuję, pozwala rozluźnić napięte mięśnie. Efekt ten jest odczuwany jako „podniesienie skóry”. Przekłada się to na poprawę mikrokrążenia, lepszego utlenienia i odżywienia tkanek. Poprawa ukrwienia pozwala również maksymalizować efekty pielęgnacji skóry, poprzez jej właściwe nawilżenie olejkiem.
 
Efekt masażu widoczny jest już od pierwszej sesji. Mięśnie są rozluźnione, skóra staje się gładka, bardziej elastyczna i zmniejsza się widoczność drobnych linii oraz zmarszczek. Zmienia się jej barwa, jest bardziej rozświetlona i promienna.  
 
Na koniec dodam, że z wykształcenia jestem dietetykiem, z doświadczenia asystentem dydaktycznym na jednej z największych uczelni medycznych w Polsce. Prywatnie szczęśliwym tatą. 
 

W życiu ważne jest to, aby rozwijać kompetencje, dlatego zacząłem realizować nowy kierunek własnych możliwości w terapiach manualnych i masażu Kobido.

 

Zapraszam do zapisania się poprzez portal Booksy – umów się tutaj.